Wiecie ile się u nas dzieje?

Mimo, że długo nie dawaliśmy żadnego znaku życia, „Śmiałek” działa pełną parą. Czasami brakuje czasu żeby się z Wami podzielić wieściami, ale właśnie nadrabiamy zaległości ;)

2016 rok rozpoczęliśmy tradycyjnym balem karnawałowym. Nasza zabawa odbyła się w Domu Kultury „Słoneczko”.  Tańcom i zabawom nie było końca, a wszyscy po zakończeniu odczuwali niedosyt.

Później przyszedł czas na zaprezentowanie naszych umiejętności. 20.02.2016 wystąpiliśmy w Centrum Kultury Zamek, podczas Przeglądu Zespołów Teatralnych z udziałem osób niepełnosprawnych, niesamodzielnych, starszych oraz z zaburzeniami psychicznymi. Zaprezentowaliśmy tam przedstawienie pt. „Iść w stronę słońca”. Wielka scena to jednak nasz żywioł.

Po występie 23 marca spotkaliśmy się na wspólnym śniadaniu wielkanocnym. Pracownia gospodarstwa domowego przygotowała dla nas przepysznie smakołyki i razem zasiedliśmy przy stole, aby podzielić się tradycyjnym jajeczkiem.

 

A oprócz tego praca, praca, praca...

…żeby lepiej, szybciej, sprawniej funkcjonować.

 

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na naszego fanpage na Facebook'u

Stowarzyszenie Na Rzecz Młodzieży Sprawnej Inaczej "Śmiałek", os. Marysieńki 25 60-683 Poznań, tel. 61 896 97 92, KRS 0000005145, NIP 972-09-95-174